O nas / POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2001 roku od wdrożeń systemów zarządzania w firmach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Z czasem rozszerzyliśmy działalność na teren całego kraju wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wdrożenia systemów zarządzania zgodnych z normami ISO.
Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 w organizacji pożytku publicznego - Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej następnie w Caritas Diecezji Sandomierskiej.
Nasi konsultanci i auditorzy posiadają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności niezbędne podczas wdrożeń i konsultacji.
Mamy elastyczne podejście do oczekiwań klientów a proces wdrażania wymogów stosownych norm staramy się dostosowywać do ich oczekiwać, bez zbędnych formalizmów.
Budowanie trwałych relacji z naszymi klientami prowadzi zazwyczaj do utrzymywania dalszej współpracy już po wdrożeniu i certyfikacji systemu zarządzania.

Polityka Jakości

Podstawą naszej działalności to zaufanie i wiarygodność. Wdrażając systemy zarządzania budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami, szanujemy ich czas i pieniądze.
W ramach doskonalenia systemu zarządzania analizujemy ryzyka procesowe oraz kontekst naszej działalności.
System zarządzania to nie problem, to szansa i możliwości.